Turnuva Maçlar

18.08.2022 Perşembe
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
3 I - 18.08.2022 09:45 2 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Yağmur-Melisa) 0 - 2 Gazimağusa Bld.Sk.-2 (Nehir-Şerifenaz) (3-21) (14-21) 34
2 I - 18.08.2022 10:30 1 Çeşme Bld.S.K (Burçin-Tuğba) 2 - 0 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Ayşegül-Ecemsu) (21-9) (21-9) 32
4 I - 18.08.2022 10:30 2 Gazimağusa Bld.Sk.-1 (Elif-İsmahan) 2 - 0 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Doğa - Esila) (21-6) (21-7) 44
5 I - 18.08.2022 11:15 1 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Zeynep-Elif) 2 - 0 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Bengisu-Kadriye) (21-5) (21-7) 46
7 I - 18.08.2022 11:15 2 Kartal Anadolu-2 (Nazen-Zehra) 2 - 0 Marmaris Akademi Sk. (Duru-Hilal) (21-6) (21-3) 34
6 I - 18.08.2022 12:00 1 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Elif-Ömür) 0 - 2 Balıkesir Voleybol Akademi (Duru-Selin) (16-21) (15-21) 76
8 I - 18.08.2022 12:00 2 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Cemre-Defne) 0 - 2 Kartal Anadolu-1 (Ekin-Simay) (9-21) (10-21) 39
9 II - 18.08.2022 13:00 1 Kartal Anadolu - Tigon (Sudenaz-Melis) 2 - 0 Çeşme Bld.S.K (Burçin-Tuğba) (21-11) (21-6) 32
10 II - 18.08.2022 13:00 2 Gazimağusa Bld.Sk.-2 (Nehir-Şerifenaz) 0 - 2 Gazimağusa Bld.Sk.-1 (Elif-İsmahan) (18-21) (14-21) 49
12 II - 18.08.2022 14:00 1 Kartal Anadolu-2 (Nazen-Zehra) 0 - 2 Kartal Anadolu-1 (Ekin-Simay) (11-21) (19-21) 36
11 II - 18.08.2022 14:00 2 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Zeynep-Elif) 2 - 1 Balıkesir Voleybol Akademi (Duru-Selin) (19-21) (21-14) (15-13) 68
13 R13 - 18.08.2022 15:00 1 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Cemre-Defne) 2 - 0 Marmaris Akademi Sk. (Duru-Hilal) (21-13) (21-8) 24
14 R13 - 18.08.2022 15:00 2 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Elif-Ömür) 2 - 0 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Bengisu-Kadriye) (21-16) (21-5) 39
15 R13 - 18.08.2022 16:00 1 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Doğa - Esila) 0 - 2 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Yağmur-Melisa) (18-21) (7-21) 33
19.08.2022 Cuma
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
17 R9 - 19.08.2022 11:15 3 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Cemre-Defne) 0 - 2 Gazimağusa Bld.Sk.-2 (Nehir-Şerifenaz) (6-21) (9-21) 31
18 R9 - 19.08.2022 14:00 1 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Elif-Ömür) 0 - 2 Çeşme Bld.S.K (Burçin-Tuğba) (14-21) (14-21) 30
19 R9 - 19.08.2022 14:00 2 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Yağmur-Melisa) 0 - 2 Kartal Anadolu-2 (Nazen-Zehra) (16-21) (10-21) 39
20 R9 - 19.08.2022 15:00 3 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Ayşegül-Ecemsu) 0 - 2 Balıkesir Voleybol Akademi (Duru-Selin) (11-21) (7-21) 49
20.08.2022 Cumartesi
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
21 III - 20.08.2022 10:30 3 Kartal Anadolu - Tigon (Sudenaz-Melis) - Gazimağusa Bld.Sk.-1 (Elif-İsmahan) 0
23 R7 - 20.08.2022 11:15 2 Gazimağusa Bld.Sk.-2 (Nehir-Şerifenaz) - Çeşme Bld.S.K (Burçin-Tuğba) 0
22 III - 20.08.2022 11:15 3 Köyceğiz Göl ve G.S.K. (Zeynep-Elif) - Kartal Anadolu-1 (Ekin-Simay) 0
24 R7 - 20.08.2022 12:00 2 Kartal Anadolu-2 (Nazen-Zehra) - Balıkesir Voleybol Akademi (Duru-Selin) 0
25 R5 - 20.08.2022 15:00 2 Winner of match #23 - Winner of match #22 0
26 R5 - 20.08.2022 16:00 2 Winner of match #24 - Loser of Match #21 0
21.08.2022 Pazar
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
28 SF - 21.08.2022 09:00 1 Winner of match #22 - Winner of match #26 0
27 SF - 21.08.2022 09:00 2 Winner of match #21 - Winner of match #25 0
30 F1-2 - 21.08.2022 13:00 1 Winner of match #27 - Winner of match #28 0
29 F3-4 - 21.08.2022 13:00 2 Loser of match #27 - Loser of match #28 0