Turnuva Maçlar

21.08.2020 Cuma
*NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
1 GR A 21.08.2020 - Gökalp.B - Çelebi.M - Bye 0
2 GR A 21.08.2020 13:45 2 Kuru.D- Mollaoğlu.D.G 0 - 2 Demiröz.M.K.-Durası.I.M (7-21) (11-21) 24
3 GR B 21.08.2020 - Sarı.B-Evmez.C - Bye 0
4 GR B 21.08.2020 13:45 1 Dalya.A- Tuana Y. 0 - 2 Gizem.K - Atasoy.G.B (15-21) (22-24) 39
5 GR C 21.08.2020 14:30 2 Karakuş.D.K - Özçelik.D 1 - 2 Doğa.Ö - Ece.Ö (18-21) (21-18) (6-15) 58
6 GR C 21.08.2020 14:30 1 İstanbul Anadolu S.K. Somer.E.N-Akdemir.Ö 0 - 2 Paçarız.R-Şimşek.E (16-21) (20-22) 39
7 GR D 21.08.2020 15:15 2 Bradatan.A.I-Teodora.R.I 2 - 0 Uzatöz.A-Gölvan.D (21-3) (21-12) 24
8 GR D 21.08.2020 15:15 1 Tombul.H.C-Ocakçı.M 2 - 0 Özşar.M-Dinçer.T (21-10) (21-3) 34
9 GR A 21.08.2020 - Loser of match #1 (Bye) - Loser of match #2 0
10 GR B 21.08.2020 - Loser of match #3 Match (Bye) - Loser of match #4 0
11 GR C 21.08.2020 16:00 1 Karakuş.D.K - Özçelik.D 0 - 2 İstanbul Anadolu S.K. Somer.E.N-Akdemir.Ö (11-21) (13-21) 45
12 GR D 21.08.2020 16:00 2 Uzatöz.A-Gölvan.D 1 - 2 Özşar.M-Dinçer.T (5-21) (21-18) (12-15) 46
13 GR A 21.08.2020 16:45 1 Gökalp.B - Çelebi.M 2 - 0 Demiröz.M.K.-Durası.I.M (21-17) (21-9) 34
14 GR B 21.08.2020 16:45 2 Sarı.B-Evmez.C 0 - 2 Gizem.K - Atasoy.G.B (12-21) (15-21) 39
15 GR C 21.08.2020 17:30 2 Doğa.Ö - Ece.Ö 2 - 0 Paçarız.R-Şimşek.E (21-9) (21-17) 34
16 GR D 21.08.2020 17:30 1 Bradatan.A.I-Teodora.R.I 1 - 2 Tombul.H.C-Ocakçı.M (17-21) (21-19) (15-17) 58
22.08.2020 Cumartesi
*NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
17 DE - 22.08.2020 09:30 1 Paçarız.R-Şimşek.E 2 - 1 Sarı.B-Evmez.C (21-16) (18-21) (15-7) 48
18 DE - 22.08.2020 10:15 1 Kuru.D- Mollaoğlu.D.G 0 - 2 Bradatan.A.I-Teodora.R.I (5-21) (1-21) 19
19 DE - 22.08.2020 11:00 1 Demiröz.M.K.-Durası.I.M 2 - 0 Dalya.A- Tuana Y. (21-13) (21-18) 39
20 DE - 22.08.2020 11:45 1 İstanbul Anadolu S.K. Somer.E.N-Akdemir.Ö 2 - 0 Özşar.M-Dinçer.T (21-18) (21-18) 49
21 QF - 22.08.2020 15:45 1 Gökalp.B - Çelebi.M 2 - 0 Paçarız.R-Şimşek.E (21-10) (21-13) 34
22 QF - 22.08.2020 16:30 1 Doğa.Ö - Ece.Ö 0 - 2 Bradatan.A.I-Teodora.R.I (13-21) (9-21) 29
23 QF - 22.08.2020 17:15 1 Tombul.H.C-Ocakçı.M 0 - 2 Demiröz.M.K.-Durası.I.M (17-21) (16-21) 44
24 QF - 22.08.2020 18:00 1 Gizem.K - Atasoy.G.B 2 - 1 İstanbul Anadolu S.K. Somer.E.N-Akdemir.Ö (21-18) (19-21) (15-12) 58
23.08.2020 Pazar
*NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
25 SF - 23.08.2020 10:40 1 Gökalp.B - Çelebi.M 2 - 0 Bradatan.A.I-Teodora.R.I (21-11) (21-13) 19
26 SF - 23.08.2020 11:30 1 Demiröz.M.K.-Durası.I.M 1 - 2 Gizem.K - Atasoy.G.B (21-18) (12-21) (11-15) 38
27 3-4 - 23.08.2020 13:10 1 Bradatan.A.I-Teodora.R.I 0 - 2 Demiröz.M.K.-Durası.I.M (15-21) (12-21) 29
28 1-2 - 23.08.2020 14:00 1 Gökalp.B - Çelebi.M 2 - 0 Gizem.K - Atasoy.G.B (21-13) (21-9) 34
Group - A
SNOTAKIM ADIOGMAVPSAVASPVSPSPAV2-02-11-20-2
1 Demiröz.M.K.-Durası.I.M 2 1 1 2 2 3,0 1.000 68 60 1,1333 1 0 0 1
2 Gökalp.B - Çelebi.M 1 1 0 2 0 2,0 MAX 42 26 1,6154 1 0 0 0
3 Kuru.D- Mollaoğlu.D.G 1 0 1 0 2 1,0 MIN 18 42 0,4286 0 0 0 1
Group - B
SNOTAKIM ADIOGMAVPSAVASPVSPSPAV2-02-11-20-2
1 Gizem.K - Atasoy.G.B 2 2 0 4 0 4,0 MAX 87 64 1,3594 2 0 0 0
2 Dalya.A- Tuana Y. 1 0 1 0 2 1,0 MIN 37 45 0,8222 0 0 0 1
3 Sarı.B-Evmez.C 1 0 1 0 2 1,0 MIN 27 42 0,6429 0 0 0 1
Group - C
SNOTAKIM ADIOGMAVPSAVASPVSPSPAV2-02-11-20-2
1 Doğa.Ö - Ece.Ö 2 2 0 4 1 4,0 4.000 96 71 1,3521 1 1 0 0
2 İstanbul Anadolu S.K. Somer.E.N-Akdemir.Ö 2 1 1 2 2 3,0 1.000 78 67 1,1642 1 0 0 1
3 Paçarız.R-Şimşek.E 2 1 1 2 2 3,0 1.000 69 78 0,8846 1 0 0 1
4 Karakuş.D.K - Özçelik.D 2 0 2 1 4 2,0 0.250 69 96 0,7188 0 0 1 1
Group - D
SNOTAKIM ADIOGMAVPSAVASPVSPSPAV2-02-11-20-2
1 Tombul.H.C-Ocakçı.M 2 2 0 4 1 4,0 4.000 99 66 1,5000 1 1 0 0
2 Bradatan.A.I-Teodora.R.I 2 1 1 3 2 3,0 1.500 95 72 1,3194 1 0 1 0
3 Özşar.M-Dinçer.T 2 1 1 2 3 3,0 0.667 67 80 0,8375 0 1 0 1
4 Uzatöz.A-Gölvan.D 2 0 2 1 4 2,0 0.250 53 96 0,5521 0 0 1 1