Turnuva Maçlar

19.07.2019 Cuma
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
1 GR A 19.07.2019 18:30 1 BUĞRA E. / KSENİA K. 2 - 1 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. (16-21) (21-16) (15-10) 48
2 GR A 19.07.2019 19:20 1 MERVE N. / BAHANUR G. 2 - 0 DIASAMIDZE A. / TEVDORADZE A. (21-7) (21-16) 32
3 GR B 19.07.2019 20:10 1 OCAKÇI M. / GUIDETTI B. 1 - 2 SZABO D. / HAFRA D. (20-22) (21-17) (10-15) 42
4 GR B 19.07.2019 21:00 1 EBRU K. / BURCU A. 2 - 0 PALAVANDISHVILI E. / TSOTSONOVA N. (21-8) (21-7) 24
20.07.2019 Cumartesi
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
5 GR A 20.07.2019 10:00 1 BUĞRA E. / KSENİA K. 2 - 0 DIASAMIDZE A. / TEVDORADZE A. (23-21) (21-12) 31
6 GR B 20.07.2019 10:50 1 OCAKÇI M. / GUIDETTI B. 2 - 0 PALAVANDISHVILI E. / TSOTSONOVA N. (21-12) (21-15) 24
7 GR A 20.07.2019 11:40 1 MERVE N. / BAHANUR G. 2 - 0 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. (21-15) (21-14) 39
8 GR B 20.07.2019 12:30 1 EBRU K. / BURCU A. 0 - 2 SZABO D. / HAFRA D. (15-21) (16-21) 25
9 GR A 20.07.2019 15:50 1 DIASAMIDZE A. / TEVDORADZE A. 0 - 2 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. (10-21) (13-21) 30
10 GR B 20.07.2019 16:40 1 PALAVANDISHVILI E. / TSOTSONOVA N. 0 - 2 SZABO D. / HAFRA D. (14-21) (10-21) 25
11 GR A 20.07.2019 17:30 1 BUĞRA E. / KSENİA K. 0 - 2 MERVE N. / BAHANUR G. (16-21) (20-22) 36
12 GR B 20.07.2019 18:20 1 OCAKÇI M. / GUIDETTI B. 0 - 2 EBRU K. / BURCU A. (19-17) (17-21) 35
13 QF - 20.07.2019 20:50 1 EBRU K. / BURCU A. 0 - 2 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. (17-21) (16-21) 45
14 QF - 20.07.2019 21:40 1 BUĞRA E. / KSENİA K. 2 - 0 OCAKÇI M. / GUIDETTI B. (21-19) (21-18) 37
21.07.2019 Pazar
NoTürGrTarihSaatKort1. TakımS S2. TakımSetlerSüre
15 SF - 21.07.2019 10:00 1 MERVE N. / BAHANUR G. 2 - 0 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. (21-14) (21-18) 34
16 SF - 21.07.2019 11:00 1 SZABO D. / HAFRA D. 2 - 1 BUĞRA E. / KSENİA K. (21-19) (14-21) (12-15) 46
17 3-4 - 21.07.2019 14:00 1 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. 1 - 2 BUĞRA E. / KSENİA K. (21-15) (14-21) (13-15) 43
18 1-2 - 21.07.2019 18:00 1 MERVE N. / BAHANUR G. 2 - 0 SZABO D. / HAFRA D. (21-18) (21-13) 30
Group - A
SNOTAKIM ADIOGMAVPSAVASPVSPSPAV2-02-11-20-2
1 MERVE N. / BAHANUR G. 3 3 0 6 0 6,0 MAX 127 88 1,4432 3 0 0 0
2 BUĞRA E. / KSENİA K. 3 2 1 4 3 5,0 1.333 132 123 1,0732 1 1 0 1
3 LUTTER E. / SZOMBATHELYI S.A. 3 1 2 3 4 4,0 0.750 118 117 1,0085 1 0 1 1
4 DIASAMIDZE A. / TEVDORADZE A. 3 0 3 0 6 3,0 MIN 79 128 0,6172 0 0 0 3
Group - B
SNOTAKIM ADIOGMAVPSAVASPVSPSPAV2-02-11-20-2
1 SZABO D. / HAFRA D. 3 3 0 6 1 6,0 6.000 138 106 1,3019 2 1 0 0
2 EBRU K. / BURCU A. 3 2 1 4 2 5,0 2.000 111 93 1,1935 2 0 0 1
3 OCAKÇI M. / GUIDETTI B. 3 1 2 3 4 4,0 0.750 129 119 1,0840 1 0 1 1
4 PALAVANDISHVILI E. / TSOTSONOVA N. 3 0 3 0 6 3,0 MIN 66 126 0,5238 0 0 0 3